Ułatwienia dostępu

Ludzie ZPM Grudziądz

Czym się kierujemy Zespół Placówek Młodzieżowych Grudziądz

Misja Bursy Szkolnej

Bursa Szkolna w Grudziądzu jest jedyną placówką tego typu w powiecie grudziądzkim, przyjazną, innowacyjną, zapewniającą dzięki wykwalifikowanej, kompetentnej i zaangażowanej kadrze pedagogicznej doskonałą opiekę wychowawczą. Przygotowujemy młodzież do podejmowania mądrych i świadomych wyborów życiowych, uczymy wrażliwości, empatii i współdziałania z innymi.

Uczymy także szacunku do tradycji naszego narodu, samodzielności i odpowiedzialności za siebie i innych.

Wspieramy młodzież w rozwoju zainteresowań i zdolności.

Pomagamy wychowankom rozwiązywać ich codzienne problemy.

Współpracujemy ze środowiskiem lokalnym i aktywnie w nim uczestniczymy.

Wizja Bursy Szkolnej

„Stwarzamy warunki do kształtowania młodego człowieka na mądrego i odpowiedzialnego człowieka, umiejącego żyć z innymi i dla innych,szanującego tradycję i otwartego na przyszłość”.

Załoga ZPM Bursa Grudziądz

Dyrekcja Bursy

mgr Ewa Szulc - Goławska
Dyrektor
mgr Ewa Szulc - Goławska
mgr Adam Sulerzycki
Z-ca dyrektora
mgr Adam Sulerzycki

Wychowawcy

  • Rok szkolny 2020/2021

    Mateusz Czepek

    Katarzyna Jankowska

    Justyna Jaskulska

    Wojciech Karaszewski

    Arkadiusz Kędzior

    Aleksandra Kowalska

    Iwona Kozłowska

    Anna Listowska

    Hanna Łada

    Barbara Magalska

    Marta Michalska

    Ewa Nowikow

    Sylwia Pastewska

    Alina Tyda

    Sylwia Wieczorek

    Wojciech Wiśniewski

    Katarzyna Ziętara

    Katarzyna Quandt

  • Rok szkolny 2019/2020

    mgr Mateusz Czepek

    mgr Justyna Hnat - Bojar

    mgr Katarzyna Jankowska

    mgr Justyna Jaskulska

    mgr Wojciech Karaszewski

    mgr Arkadiusz Kędzior

    mgr Aleksandra Kowalska

    mgr Andrzej Kozak

    mgr Iwona Kozłowska

    mgr Anna Listowska

    mgr Hanna Łada - Aleksandrowicz

    mgr Barbara Magalska

    mgr Ewa Nowikow

    mgr Sylwia Pastewska

    mgr Katarzyna Quandt

    mgr Alina Tyda

    mgr Sylwia Wieczorek

    mgr Katarzyna Ziętara

     

    Psycholog

    p. Milena Trelewicz

  • Rok szkolny 2018/2019

    mgr Mateusz Czepek

    mgr Justyna Hnat - Bojar

    mgr Katarzyna Jankowska

    mgr Justyna Jaskulska

    mgr Aleksandra Kowalska

    mgr Iwona Kozłowska

    mgr Anna Listowska

    mgr Hanna Łada - Aleksandrowicz

    mgr Barbara Magalska

    mgr Ewa Nowikow

    mgr Katarzyna Quandt

    mgr Alina Tyda

    mgr Sylwia Wieczorek

    mgr Katarzyna Ziętara

  • Rok szkolny 2017/2018

    mgr Mateusz Czepek

    mgr Justyna Hnat - Bojar

    mgr Katarzyna Jankowska

    mgr Justyna Jaskulska

    mgr Aleksandra Kowalska

    mgr Iwona Kozłowska

    mgr Anna Listowska

    mgr Hanna Łada - Aleksandrowicz

    mgr Barbara Magalska

    mgr Ewa Nowikow

    mgr Sylwia Pastewska

    mgr Katarzyna Quandt

    mgr Alina Tyda

    mgr Sylwia Wieczorek

    mgr Katarzyna Ziętara

  • Rok szkolny 2016/2017

    mgr Mateusz Czepek

    mgr Justyna Hnat - Bojar

    mgr Katarzyna Jankowska

    mgr Justyna Jaskulska

    mgr Aleksandra Kowalska

    mgr Iwona Kozłowska

    mgr Anna Listowska

    mgr Hanna Łada - Aleksandrowicz

    mgr Barbara Magalska

    mgr Ewa Nowikow

    mgr Marlena Podlińska - Mądry

    mgr Katarzyna Quandt

    mgr Alina Tyda

    mgr Sylwia Wieczorek

    mgr Katarzyna Ziętara

  • Rok szkolny 2015/2016

    mgr Mateusz Czepek

    mgr Justyna Hnat - Bojar

    mgr Katarzyna Jankowska

    mgr Justyna Jaskulska

    mgr Aleksandra Kowalska

    mgr Iwona Kozłowska

    mgr Anna Listowska

    mgr Hanna Łada - Aleksandrowicz

    mgr Barbara Magalska

    mgr Ewa Nowikow

    mgr Marlena Podlińska - Mądry

    mgr Katarzyna Quandt

    mgr Alina Tyda

    mgr Sylwia Wieczorek

    mgr Katarzyna Ziętara

  • Rok szkolny 2014/2015

    mgr Mateusz Czepek

    mgr Patryk Długołęcki

    mgr Justyna Hnat - Bojar

    mgr Katarzyna Jankowska

    mgr Justyna Jaskulska

    mgr Aleksandra Kowalska

    mgr Iwona Kozłowska

    mgr Anna Listowska

    mgr Hanna Łada - Aleksandrowicz

    mgr Barbara Magalska

    mgr Ewa Nowikow

    mgr Marlena Podlińska - Mądry

    mgr Katarzyna Quandt

    mgr Alina Tyda

    mgr Sylwia Wieczorek

    mgr Katarzyna Ziętara

  • Rok szkolny 2013/2014

    mgr Mateusz Czepek

    mgr Justyna Hnat - Bojar

    mgr Joanna Iwanowska

    mgr Katarzyna Jankowska

    mgr Justyna Jaskulska

    mgr Iwona Kozłowska

    mgr Anna Listowska

    mgr Hanna Łada - Aleksandrowicz

    mgr Barbara Magalska

    mgr Ewa Nowikow

    mgr Marlena Podlińska - Mądry

    mgr Katarzyna Quandt

    mgr Wiesława Szwulińska

    mgr Alina Tyda

    mgr Sylwia Wieczorek

    mgr Katarzyna Ziętara

  • Rok szkolny 2012/2013

    mgr Mateusz Czepek

    mgr Justyna Hnat - Bojar

    mgr Joanna Iwanowska

    mgr Katarzyna Jankowska

    mgr Justyna Jaskulska

    mgr Łukasz Kowalewski

    mgr Iwona Kozłowska

    mgr Anna Listowska

    mgr Hanna Łada - Aleksandrowicz

    mgr Barbara Magalska

    mgr Ewa Nowikow

    mgr Marlena Podlińska - Mądry

    mgr Katarzyna Quandt

    mgr Wiesława Szwulińska

    mgr Alina Tyda

    mgr Sylwia Wieczorek

    mgr Katarzyna Ziętara

  • Rok szkolny 2011/2012

    Mateusz Czepek

    mgr Justyna Hnat - Bojar

    mgr Joanna Iwanowska

    mgr Katarzyna Jankowska

    mgr Justyna Jaskulska

    mgr Łukasz Kowalewski

    mgr Iwona Kozłowska

    mgr Anna Listowska

    mgr Hanna Łada - Aleksandrowicz

    mgr Barbara Magalska

    mgr Ewa Nowikow

    mgr Tadeusz Osicki

    mgr Marlena Podlińska - Mądry

    mgr Katarzyna Quandt

    mgr Alina Tyda

    mgr Sylwia Wieczorek

    mgr Katarzyna Ziętara

  • Rok szkolny 2010/2011

    mgr Sylwia Bożek

    Mateusz Czepek

    mgr Justyna Hnat - Bojar

    mgr Joanna Iwanowska

    mgr Katarzyna Jankowska

    mgr Justyna Jaskulska

    mgr Łukasz Kowalewski

    mgr Iwona Kozłowska

    mgr Anna Listowska

    mgr Hanna Łada - Aleksandrowicz

    mgr Barbara Magalska

    mgr Ewa Nowikow

    mgr Tadeusz Osicki

    mgr Marlena Podlińska - Mądry

    mgr Katarzyna Quandt

    Stefania Rudzińska

    mgr Dawid Staszewski

    mgr Alina Tyda

    mgr Sylwia Wieczorek

    mgr Katarzyna Ziętara

  • Rok szkolny 2009/2010

    Mateusz Czepek

    mgr Anna Grzesiak

    mgr Justyna Hnat - Bojar

    mgr Joanna Iwanowska

    mgr Bohdan Janiszewski

    mgr Katarzyna Jankowska

    mgr Justyna Jaskulska

    mgr Iwona Kozłowska

    mgr Anna Listowska

    mgr Hanna Łada - Aleksandrowicz

    mgr Barbara Magalska

    mgr Ewa Nowikow

    mgr Tadeusz Osicki

    mgr Marlena Podlińska - Mądry

    mgr Katarzyna Quandt

    mgr Magdalena Rataj

    Stefania Rudzińska

    mgr Dawid Staszewski

    mgr Alina Tyda

    mgr Sylwia Wieczorek

    mgr Katarzyna Ziętara

  • Rok szkolny 2008/2009

    Mateusz Czepek

    mgr Anna Grzesiak

    mgr Justyna Hnat - Bojar

    mgr Joanna Iwanowska

    mgr Katarzyna Jankowska

    mgr Justyna Jaskulska

    mgr Iwona Kozłowska

    mgr Anna Listowska

    mgr Hanna Łada - Aleksandrowicz

    mgr Barbara Magalska

    mgr Marta Michalska

    mgr Ewa Nowikow

    mgr Magdalena Podhalańska

    mgr Marlena Podlińska - Mądry

    mgr Katarzyna Quandt

    Stefania Rudzińska

    mgr Adam Sulerzycki

    mgr Alina Tyda

    mgr Sylwia Wieczorek

    mgr Sylwia Więsek

    mgr Katarzyna Ziętara

  • Rok szkolny 2007/2008

    mgr Justyna Hnat - Bojar

    mgr Anna Grzesiak

    mgr Joanna Iwanowska

    mgr Katarzyna Jankowska

    mgr Justyna Jaskulska

    mgr Iwona Kozłowska

    mgr Anna Listowska

    mgr Hanna Łada - Aleksandrowicz

    mgr Barbara Magalska

    mgr Marta Michalska

    mgr Ewa Nowikow

    mgr Marlena Podlińska

    mgr Wioletta Przybylska

    mgr Katarzyna Quandt

    Stefania Rudzińska

    mgr Jan Stańda

    mgr Adam Sulerzycki

    Alina Tyda

    mgr Sylwia Wieczorek

    mgr Paweł Zalewski

    mgr Katarzyna Ziętara

Samorząd

  • Rok szkolny 2019/2020

    Przewodniczący:

    Tomasz SZATAN 60B

    Zastępca przewodniczącego:

    Marcin TRUSZCZYŃSKI 601B

    Sekretarz:

    Radosław JURKIEWICZ 614B

    SEKCJA KULINARNA:


    Wiktoria MILDA 800A
    Gracjan DĄBROWSKI 900A
    Łukasz KIEŁPIKOWSKI 509A
    Damian KWIATKOWSKI 901B
    Marcin TRUSZCZYŃSKI 601B

    SEKCJA KULTURALNO-ROZRYWKOWA:


    Daria JABŁOŃSKA 706B
    Agata JARZEMBSKA 913A
    Wiktoria WITKOWSKA 704B
    Gracjan DĄBROWSKI 900A
    Radosław JURKIEWICZ 614B
    Łukasz KIEŁPIKOWSKI 509A
    Damian KWIATKOWSKI 901B
    Kacper ROSIAK 504A
    Tomasz SZATAN 601B
    SEKCJA REDAKCYJNO-GRAFICZNA:


    Patrycja DYLEWSKA 718A
    Daria JABŁOŃSKA 706B
    Wiktoria WITKOWSKA 704B
    Michał DEPCZYŃSKI 600B

    SEKCJA REPREZENTACYJNA:


    Patrycja DYLEWSKA 718A
    weronika MIECZYŃSKA 816B
    Michał DEPCZYŃSKI 600B
    Radosław JURKIEWICZ 614B
    Kacper ROSIAK 504A
    Tomasz SZATAN 601B
    Marcin TRUSZCZYŃSKI 601B

    SEKCJA SPORTOWA:


    Wiktoria MILDA 800A
    Gracjan DĄBROWSKI 900A
    Radosław JURKIEWICZ 614B
    Mateusz KACHNIARZ 614B
    Łukasz KIEŁPIKOWSKI 509A
    Damian KWIATKOWSKI 901B
    Tomasz SZATAN 601B

    OPIEKUN SAMORZĄDU:

    p. Mateusz CZEPEK

  • Rok szkolny 2018/2019

    Przewodniczący:

    Adam PRZYBYSZ 602A

    Zastępca przewodniczącego:

    Kacper RYBACKI 513A

    Sekretarz:

    Zuzanna SOCHA 810A

    SEKCJA KULINARNA:


    Zuzanna FALĘCIKOWSKA 713B
    Aleksandra KAROLEWSKA 700B
    Olaf GUZE 802A
    Tomasz SZATAN 503A

    SEKCJA KULTURALNO-ROZRYWKOWA:


    Patrycja DYLEWSKA 713B
    Zuzanna FALĘCIKOWSKA 713B
    Natalia KOMOROWSKA 815B
    Zuzanna SOCHA 810A
    Bogumił CWYL 607B
    Cezary PICK 604A
    Kacper RYBACKI 513A
    Tomasz SZATAN 503A

    SEKCJA REDAKCYJNO-GRAFICZNA:


    Bogumił CWYL 607B
    Michał DEPCZYŃSKI 600B
    Adam PRZYBYSZ 602A
    Patrycja DYLEWSKA 713B
    Aleksandra KAROLEWSKA 700B
    Natalia KOMOROWSKA 815B

    SEKCJA REPREZENTACYJNA:


    Zuzanna SOCHA 810A
    Michał DEPCZYŃSKI 600B
    Olaf GUZE 802A
    Cezary PICK 604A
    Adam PRZYBYSZ 602A
    Kacper RYBACKI 515A

    SEKCJA SPORTOWA:


    Patrycja DYLEWSKA 713B
    Aleksandra KAROLEWSKA 700B
    Zuzanna SOCHA 810A
    Cezary PICK 604A
    Kacper RYBACKI 513A
    Tomasz SZATAN 503A

    OPIEKUN SAMORZĄDU:

    p. Mateusz CZEPEK

  • Rok szkolny 2017/2018

    Przewodnicząca:

    Natalia TOMASZEWSKA 809A

    Zastępca przewodniczącego:

    Dominika OLECH 810A

     

    Sekretarz:

    Ewelina KIRSZ 808A

    OPIEKUN SAMORZĄDU:

    p. Mateusz CZEPEK

  • Rok szkolny 2016/2017

    Przewodnicząca:

    Patryk POZORSKI 514A

    Zastępca przewodniczącego:

    Natalia TOMASZEWSKA 808B

    Sekretarz:

    Dominika OLECH 810B

    Skarbnik:

    Jakub WAWROWSKI 512B

    SEKCJA KULINARNA:


    Dominika DZIK 700A
    Julia PIŃCZEWSKA 715B
    Karolina ŚWITOŃ 807A
    Sebastian OKUNIEWSKI 902A
    Patryk POZORSKI 514A
    Michał ROWICKI 503B
    Jakub WAWROWSKI 512B

    SEKCJA KULTURALNO-ROZRYWKOWA:


    Julia PIŃCZEWSKA 715B
    Karolina ŚWITOŃ 807A
    Natalia TOMASZEWSKA 808B
    Wojciech BARSZCZEWSKI 600A
    Szymon JABŁOŃSKI 618A


    SEKCJA REDAKCYJNO-GRAFICZNA:


    Marianna GŁOWACKA - 701 A
    Dominika OLECH - 810 B
    Wojciech BARSZCZEWSKI - 600 A
    Szymon JABŁOŃSKI - 618 A
    Patryk POZORSKI - 514 A

    SEKCJA REPREZENTACYJNA:


    Dominika DZIK - 700 A
    Marianna GŁOWACKA - 701 A
    Dominika OLECH - 810 B
    Natalia TOMASZEWSKA - 808 B
    Patryk POZORSKI - 514 A
    Michał ROWICKI - 503 B
    Jakub WAWROWSKI - 512 B

    SEKCJA SPORTOWA:


    Julia PIŃCZEWSKA - 715 B
    Natalia TOMASZEWSKA - 808 B
    Wojciech BARSZCZEWSKI - 600 A
    Szymon JABŁOŃSKI - 618 A
    Sebastian OKUNIEWSKI - 902 A
    Jakub WAWROWSKI - 512 B

    OPIEKUN SAMORZĄDU:

    p. Mateusz CZEPEK

  • Rok szkolny 2015/2016

    Przewodnicząca:

    Jakub WAWROWSKI 512A

    Zastępca przewodniczącego:

    Wojciech BARSZCZEWSKI 612A

    Sekretarz:

    Daria ROJCZYK 702A

    Skarbnik:

    Paulina GÓRSKA 702A

    SEKCJA KULINARNA:


    Katarzyna KUCHAREK 716B
    Natalia SOBOLEWSKA 810A
    Karolina ŚWITOŃ 807A
    Paweł RYKACZEWSKI 616B
    Jakub WAWROWSKI 512A

    SEKCJA KULTURALNO-ROZRYWKOWA:


    Paulina GÓRSKA 702A
    Kinga KOWALSKA 915B
    Daria ROJCZYK 702A
    Wojciech BARSZCZEWSKI 612A
    Szymon JABŁOŃSKI 618A
    Paweł RYKACZEWSKI 610B
    Wojciech ZADWORNY 504A

    SEKCJA REDAKCYJNO-GRAFICZNA:


    Katarzyna KUCHAREK 716B
    Natalia SOBOLEWSKA 810A
    Karolina ŚWITOŃ 807A
    Szymon JABŁOŃSKI 618A
    Wojciech ZADWORNY 504A

    SEKCJA REPREZENTACYJNA:


    Paulina GÓRSKA 702A
    Kinga KOWALSKA 915B
    Daria ROJCZYK 702A
    Wojciech BARSZCZEWSKI 612A
    Jakub WAWROWSKI 512A

    SEKCJA SPORTOWA:


    Kinga KOWALSKA 915B
    Natalia SOBOLEWSKA 810A
    Wojciech BARSZCZEWSKI 612A
    Szymon JABŁOŃSKI 618A
    Andrzej MOLENDA 512A

    OPIEKUN SAMORZĄDU:

    p. Mateusz CZEPEK

  • Rok szkolny 2014/2015

    Przewodnicząca:

    Weronika MUCHA 713A

    Zastępca przewodniczącego:

    Wojciech BARSZCZEWSKI 613A

    Sekretarz:

    Milena SIKORA 800A

    SEKCJA KULINARNA:


    Marta BALICKA 815B
    Katarzyna KUCHAREK 713B
    Weronika MUCHA 713A
    Krzysztof ZAWADA 501B
    Marceli ZIELIŃSKI 518A

    SEKCJA KULTURALNO-ROZRYWKOWA:


    Marta BALICKA 815B
    Martyna PASTERSKA 807B
    Milena PRUSIK 702A
    Milena SIKORA 800A
    Natalia SOBOLEWSKA 808B
    Kornel KAŁUŻNY 604B
    Artur KUKAWKA 606B

    SEKCJA REDAKCYJNO-GRAFICZNA:


    Katarzyna KUCHAREK 713B
    Weronika MUCHA 713A
    Martyna PASTERSKA 807B
    Izabela POŚWIATA 916B
    Wojciech BARSZCZEWSKI 613A

    SEKCJA REPREZENTACYJNA:


    Katarzyna KUCHAREK 713B
    Weronika MUCHA 713A
    Izabela POŚWIATA 916B
    Milena PRUSIK 702A
    Wojciech BARSZCZEWSKI 613A
    Kornel KAŁUŻNY 604B

    SEKCJA SPORTOWA:


    Marcelina BOGUSZ 815A
    Milena PRUSIK 702A
    Kornel KAŁUŻNY 604B
    Krzysztof ZAWADA 501B
    Marceli ZIELIŃSKI 518B

    OPIEKUN SAMORZĄDU:

    p. Mateusz CZEPEK

  • Rok szkolny 2013/2014

    Przewodniczący:

    Tomasz STANKIEWICZ 615A

    Zastępca przewodniczącego:

    Karol BRZOZOWSKI 504A

    Sekretarz:

    Paulina MUCHA 706A

    SEKCJA KULINARNA:

    Izabela KEŃSKA 814A
    Karol BRZOZOWSKI 504A
    Tomasz STANKIEWICZ 615A
    Marceli ZIELIŃSKI 518A

    SEKCJA KULTURALNO-ROZRYWKOWA:

    Krystian GUTOWSKI 606B
    Arkadiusz HEJKA 606B
    Tomasz STANKIEWICZ 615A
    Paweł STEC 510A

    SEKCJA REDAKCYJNO-GRAFICZNA:

    Katarzyna LISTEWNIK 1008A
    Izabela POŚWIATA 912A
    Milena SIKORA 1008B

    SEKCJA REPREZENTACYJNA:

    Katarzyna KUCHAREK 713B
    Paulina MUCHA 706A
    Tomasz STANKIEWICZ 615A

    SEKCJA SPORTOWA:

    Karol BRZOZOWSKI 504A
    Tomasz STANKIEWICZ 615A
    Paweł STEC 510A

    OPIEKUN SAMORZĄDU:

    p. Mateusz CZEPEK

  • Rok szkolny 2012/2013

    Przewodniczący:

    Krystian GUTOWSKI 606A

    Zastępca przewodniczącego:

    Tomasz STANKIEWICZ 615A

    Sekretarz:

    Tomasz STANKIEWICZ 615A

    SEKCJA KULINARNA:

    Paulina SKONIECZNA 914A
    Łukasz PIASTA 600A
    Tomasz STANKIEWICZ 615A

    SEKCJA KULTURALNA:

    Izabela POŚWIATA 907A
    Krystian GUTOWSKI 606A
    Arkadiusz HEJKA 606B
    Mateusz KUREK 501B
    Łukasz PIASTA 600A
    Tomasz STANKIEWICZ 615A

    SEKCJA GRAFICZNA:

    Izabela KEŃSKA 1014B
    Izabela POŚWIATA 907A
    Kinga TOMCZYK 1000A
    Krystian GUTOWSKI 606A

    SEKCJA REPREZENTACYJNA:

    Angelika LEŚNIAK 701A
    Wiesława ZYGMUNT 714A
    Krystian GUTOWSKI 606A

    SEKCJA SPORTOWA:

    Mateusz KUREK 501B
    Krzysztof SKOCZYLAS 615B
    Tomasz STANKIEWICZ 615A
    Wojciech ZADWORNY 509A

    OPIEKUN SAMORZĄDU:

    p. Mateusz CZEPEK

  • Rok szkolny 2011/2012

    Przewodnicząca:

    JUSTYNA KOWALCZYK 912A

    Zastępca przewodniczącego:

    ANNA ZIMNICKA 915A

    Sekretarz:

    ALEKSANDRA SUCHARSKA 800A

    SEKCJA KULINARNA:

    AGNIESZKA FUS 903B
    ALEKSANDRA SUCHARSKA 800A
    TOMASZ JUSTA 613B

    SEKCJA KULTURALNA:

    ANNNA ZIMNICKA 915A
    KRYSTIAN GUTOWSKI 606A
    PIOTR MOTYL 612A

    SEKCJA SPORTOWA:

    SYLWIA SZCZĘSNA 918A
    NORBERT WOŹNIAK 501A
    MARCELI ZIELIŃSKI 516B

    SEKCJA GRAFICZNA:

    PAULINA DUMA 1012B
    KINGA TOMCZYK 1000A

    OPIEKUN SAMORZĄDU:

    p. MATEUSZ CZEPEK

  • Rok szkolny 2010/2011

    Przewodniczący:

    DARIUSZ ŻUCHLIŃSKI

    Zastępca przewodniczącego:

    MILENA POWIRSKA

    Sekretarz:

    AGATA LISIŃSKA

    SEKCJA SPORTOWA:

    JÓZEF NAPORA

    DANIEL ŚLIWIŃSKI

    SEKCJA KULINARNA:

    BARTŁOMIEJ KOWALCZYK

    ŁUKASZ FOJ

    CEZARY SULIŃSKI

    SEKCJA FINANSOWA:

    MILENA POWIRSKA

    PAULINA SOBIERAJ

    SEKCJA GRAFICZNA:

    ELŻBIETA CHILIŃSKA

    SEKCJA GOSPODARCZA:

    BARTŁOMIEJ KOWALCZYK

    DARIUSZ ŻUCHLIŃSKI

    OPIEKUN:

    mgr EWA NOWIKOW

  • Rok szkolny 2009/2010

    Przewodniczący:

    BARTŁOMIEJ KOWALCZYK

    Zastępca przewodniczącego:

    HANNA CIESIELSKA

    Sekretarz:

    AGNIESZKA MIASTKOWSKA

    SEKCJA FINANSOWA:
    DOMINIKA KOSAKOWSKA

    PAULINA SOBIERAJ

    WOJCIECH CYNIAK

    SEKCJA GRAFICZNA:

    ELŻBIETA CHYLIŃSKA

    ALEKSANDRA PALIŃSKA

    SYLWIA RĘBIAŁKOWSKA
    ERYK ELWART

    ADAM NOWAKOWSKI

    SEKCJA KULINARNA:

    KATARZYNA MISZTAL

    SYLWIA RĘBIAŁKOWSKA

    MAGDALENA SZCZEŚNIAK

    MARIUSZ SZEWCZYK

    SEKCJA KULTURALNO-PLASTYCZNA:

    HANNA CIESIELSKA

    KATARZYNA MAKOWSKA

    ALEKSANDRA PALIŃSKA

    JOANNA STAWARZ

    PAWEŁ KONKIEL

    SEKCJA ROZRYWKOWA:

    ŁUKASZ FOJ

    BARTŁOMIEJ KOWALCZYK

    CEZARY SULIŃSKI

    DANIEL ZIÓŁKOWSKI

    SEKCJA SPORTOWA:

    ERYK ELWART

    JÓZEF NAPORA

    MAREK PIONTEK

    RAFAŁ ŚLIWIŃSKI

    OPIEKUN:

    mgr EWA NOWIKOW

  • Rok szkolny 2008/2009

    Przewodniczący:

    WOJCIECH CYNIAK

    Zastępca przewodniczącego:

    ALEKSANDRA FAŁKOWSKA


    Sekretarz:

    KAROLINA BŁASZKIEWICZ
    DARIA BURY
    ANNA GAWEŁ
    MARTA JAWORSKA
    MADGALENA JUDZIŃSKA
    NATALIA KIEŁPIŃSKA
    DOMINIKA KOSAKOWSKA
    JOANNA KOSTRZEWA
    MARTA LISIŃSKA
    KATARZYNA MALANOWSKA
    JAKUB MALESZEWSKI
    AGNIESZKA MIASTKOWSKA
    MARTA MIASTKOWSKA
    PRZEMYSŁAW OTOLSKI
    MAREK PIONTEK
    SYLWIA RĘBIAŁKOWSKA
    MARIUSZ SZEWCZYK
    KAROLINA TOSZEK
    ANDŻELIKA WYSOCKA

    OPIEKUN:

    mgr KATARZYNA JANKOWSKA

  • Rok szkolny 2007/2008

    Przewodniczący:

    TOMASZ GARLEWSKI

    Zastępca przewodniczącego:

    ALEKSANDRA FAŁKOWSKA

    Sekretarz:

    KAROLINA BŁASZKIEWICZ

    SEKCJA KULINARNA:

    MARTA ŁĘKAWSKA

    ANNA ŁACZ

    JOANNA RÓŻYCKA

    PAWEŁ AUGUSTYNIAK

    PAWEŁ KORTAS

    SEKCJA REDAKCYJNA:

    KAROLINA BŁASZKIEWICZ

    NATALIA KIEŁPIŃSKA

    MARTA LISIŃSKA

    NATALIA MITKOWSKA

    ROMAN RDZAK

    SEKCJA ROZRYWKOWA:

    TOMASZ GARLEWSKI

    WERONIKA KUZIORA

    SYLWIA RĘBIAŁKOWSKA

    ANGELIKA WYSOCKA

    NIKODEM KUCZKOWSKI

    OPIEKUN:

    mgr KATARZYNA JANKOWSKA

- Wszelkie prawa zastrzeżone - Bursa Grudziądz

Realizacja: Studio 113