Ułatwienia dostępu

Wychowanie zdalneBursa Grudziądz

Wychowanie zdalne - ZPM Bursa Grudziądz

Drodzy Bursowicze,zapraszamy serdecznie do zapoznania się z materiałami, jakie dla Was na bieżąco będziemy przygotowywać.

Zapraszamy również do kontaktu z Waszymi wychowawcami, także po to, by wskazać tematykę, jaka Was szczególnie interesuje, a także przekazać w czym możemy Wam pomóc.Prawie wszyscy wychowawcy placówki mają założone swoje profile na stronie fb, więc niech to będzie miejsce bezposrednich codziennych waszych kontaktów.

Dla lepszego kontaktu specjalnie dla Was uruchomiliśmy pocztę e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Mimo, że daleko, to jednak jesteśmy nadal blisko Was Buziaki!

Materiały Bursowicza

Piętro V
Grupa I
Wychowawca: p. Justyna Hnat-Bojar
Wychowawca: p. Arkadiusz Kędzior
Grupa II
Wychowawca: p. Anna Listowska
Wychowawca: p. Sylwia Wieczorek
Piętro VI
Grupa III
Wychowawca: p. Mateusz Czepek
Wychowawca: p. Wojciech Karaszewski
Grupa IV
Wychowawca: p. Alina Tyda
Piętro VII
Grupa V
Wychowawca: p. Ewa Nowikow
Wychowawca: p. Katarzyna Ziętara
Grupa VI
Wychowawca: p. Justyna Jaskulska
Wychowawca: p. Sylwia Pastewska
Piętro VIII
Grupa VII
Wychowawca: p. Aleksandra Kowalska
Grupa VIII
Wychowawca: p. Barbara Magalska
Piętro IX
Grupa IX
Wychowawca: p. Katarzyna Jankowska
Grupa X
Wychowawca: p. Iwona Kozłowska
Piętro V
Grupa I
Wychowawca: p. Arkadiusz Kędzior
Grupa II
Wychowawca: p. Anna Listowska
Wychowawca: p. Sylwia Wieczorek
Piętro VI
Grupa III
Wychowawca: p. Mateusz Czepek
Wychowawca: p. Wojciech Karaszewski
Grupa IV
Wychowawca: p. Alina Tyda
Piętro VII
Grupa V
Wychowawca: p. Ewa Nowikow
Wychowawca: p. Katarzyna Ziętara
Grupa VI
Wychowawca: p. Justyna Jaskulska
Wychowawca: p. Sylwia Pastewska
Piętro VIII
Grupa VII
Wychowawca: p. Aleksandra Kowalska
Grupa VIII
Wychowawca: p. Barbara Magalska
Piętro IX
Grupa IX
Wychowawca: p. Katarzyna Jankowska
Grupa X
Wychowawca: p. Iwona Kozłowska
Piętro V
Grupa I
Wychowawca: p. Justyna Hnat-Bojar
Wychowawca: p. Arkadiusz Kędzior
Grupa II
Wychowawca: p. Anna Listowska
Wychowawca: p. Sylwia Wieczorek
Piętro VI
Grupa III
Wychowawca: p. Mateusz Czepek
Wychowawca: p. Wojciech Karaszewski
Grupa IV
Wychowawca: p. Alina Tyda
Piętro VII
Grupa V
Wychowawca: p. Ewa Nowikow
Wychowawca: p. Katarzyna Ziętara
Grupa VI
Wychowawca: p. Justyna Jaskulska
Piętro VIII
Grupa VII
Wychowawca: p. Aleksandra Kowalska
Grupa VIII
Wychowawca: p. Barbara Magalska
Piętro IX
Grupa IX
Wychowawca: p. Katarzyna Jankowska
Grupa X
Wychowawca: p. Iwona Kozłowska
Wychowawca: p. Katarzyna Quandt
Piętro V
Grupa I
Wychowawca: p. Justyna Hnat-Bojar
Wychowawca: p. Arkadiusz Kędzior
Grupa II
Wychowawca: p. Anna Listowska
Wychowawca: p. Andrzej Kozak
Piętro VI
Grupa III
Wychowawca: p. Mateusz Czepek
Wychowawca: p. Wojciech Karaszewski
Grupa IV
Wychowawca: p. Alina Tyda
Piętro VII
Grupa V
Wychowawca: p. Ewa Nowikow
Wychowawca: p. Katarzyna Ziętara
Grupa VI
Wychowawca: p. Justyna Jaskulska
Wychowawca: p. Sylwia Pastewska
Piętro VIII
Grupa VII
Wychowawca: p. Aleksandra Kowalska
Wychowawca: p. Katarzyna Jankowska
Grupa VIII
Wychowawca: p. Barbara Magalska
Wychowawca: p. Hanna Łada
Piętro IX
Grupa IX
Wychowawca: p. Sylwia Wieczorek
Grupa X
Wychowawca: p. Katarzyna Quandt
Wychowawca: p. Iwona Kozłowska
Koła Bursowiczów
Koło biblioteczne
Opiekun: p. Ewa Nowikow
Koło filmowe
Opiekun: p. Katarzyna Quandt
Koło miłośników sztuki
Opiekun: p. Sylwia Wieczorek
Koło filmowe i koło miłośników sztuki
Opiekun: p. Katarzyna Quandt, p. Sylwia Wieczorek
Psycholog
Psycholog: p. Milena Trelewicz
Rada Samorządu Bursy
Opiekun: p. Mateusz Czepek

- Wszelkie prawa zastrzeżone - Bursa Grudziądz

Realizacja: Studio 113